Slovenskí zákazníci môžu odo dnes využívať služby švédskeho fintechu Klarna. Ide o nákupnú službu, ktorá umožňuje kúpu tovaru na splátky. Na Slovensku Klarna ponúkne klientom možnosť zaplatiť za nákup v troch platbách (Pay in 3).


Táto služba bude fungovať prostredníctvom integrovaných maloobchodných partnerov Klarny online a prostredníctvom aplikácie Klarna. Platobné možnosti spoločnosti Klarna v súčasnosti využíva vyše 550 000 maloobchodných partnerov po celom svete.

„Riešenie Pay in 3 je predovšetkým základným kameňom, ktorý na Slovensku pokladáme – na ňom chceme budovať silné a dlhodobé vzťahy s našimi obchodnými partnermi a zároveň poskytovať skvelý zážitok našim zákazníkom,“ pvoedal generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Klarna Sebastian Siemiatkowski.

Spotrebitelia si vďaka službe Pay in 3 (Zaplať v 3 platbách) môžu pri nákupe v partnerskom obchode rozdeliť svoje nákupy na tri bezúročné platby. Prvá splátka sa platí vopred, ďalšie dve sa účtujú vždy po 30 dňoch. Podobne možno túto službu využiť pri nákupoch u integrovaných maloobchodných partnerov prostredníctvom nákupného prehliadača v aplikácii Klarna.

Prečítajte si ďalšie články na túto tému: