O nás

Finsider, ako nezávislý spravodajský portál, prináša najnovšie informácie zo sveta financií, ekonomiky, realitného trhu a biznisu. Zameriava sa na dianie v sektore finančného sprostredkovania, bankovníctve či poisťovníctve. Sleduje nové developerské projekty i ceny nehnuteľností. Neposkytuje len základné informácie, ale hľadá súvislosti a pozerá sa pod povrch. Poskytuje detailné správy o hospodárení finančných spoločností, komplexné porovnania finančných produktov na trhu a množstvo rád pre retailových klientov a podnikateľov.

Finsider prináša aj množstvo spotrebiteľských tém zo sveta financií. Pravidelne informuje o zmenách úrokových sadzieb na hypotékach, sleduje cenníky bánk, prináša informácie o nových produktoch poisťovní či investičných spoločností. Vyhodnocuje výnosy podielových a dôchodkových fondov, sleduje akciové či komoditné trhy. Radí podnikateľom i spotrebiteľom, venuje sa legislatívnym zmenám, ktoré majú dosah na bežných ľudí i firmy.

Medzi čitateľov patria manažéri finančných spoločností, sprostredkovatelia, ako aj ľudia, ktorí sa aktívne zaujímajú o svoje peniaze a hľadajú dôveryhodné informácie zo sveta financií.

Finsider je od júla 2022 súčasťou oficiálneho merania návštevnosti slovenského internetu IAB Monitor.

Šéfredaktor:

Peter Csernák

Redakcia:

Miroslav Homola

Mário Skyba

Ktoréhokoľvek člena redakcie môžete kontaktovať emailom, ktorý vytvoríte v tvare meno.priezvisko@finsider.sk

Vydavateľ:

F Press s. r. o.
Záhorácka 5365/17D
901 01 Malacky

IČO: 53 325 150
DIČ: 2121346183
IČ DPH: SK2121346183

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd. sro, vl. 148155/B.