Spoločnosť Business Lease Slovakia bude jazdené vozidlá po operatívnom lízingu predávať v novom bratislavskom showroome. Chce využiť záujem o jazdené autá, pri ktorých majú kupujúci istotu, že boli pravidelne servisované.


Nové priestory sú doplnené zákazníckou zónou. V interiéri sú vystavené prémiové vozidlá, v prípade zlého počasia si môžu zákazníci nechať dovnútra previesť aj autá, ktoré sú vystavené vonku. „Priamo v priestore sa nachádza aktuálne aj náš poistný maklér, klienti vedia uzatvoriť predĺženú garanciu a zákazníci si vedia dohodnúť stretnutie aj ohľadom ponuky na financovanie vozidla. Snažíme sa im maximálne uľahčiť kúpu, keďže nám záleží na ich spokojnosti,“ vraví Jana Smoláriková, Team Manager Remarketing & Retail Sales Business Lease Slovakia.

Firma začala meniť stratégiu predaja jazdených vozidiel v roku 2018. Dnes už dokáže takmer všetky vozidlá po operatívnom lízingu predať retailovým zákazníkom. Kým v roku 2018 spoločnosť predala 20 percent vozidiel po operatívnom lízingu retailovým klientom, v tomto roku je to už 83 percent vozidiel.

Business Lease už vlani premenoval divíziu, ktorá sa zaoberá predajom starších áut na Cars & Care. „Už názov napovedá, že u nás klient nájde okrem áut v 100 % stave aj výnimočnú starostlivosť, ktorá je aj v doplnkových službách, ako je poistenie, financovanie, predĺžená záruka, odkup starého vozidla, zabezpečovacie systémy a podobne,“ vraví výkonná riaditeľka Business Lease Slovakia Lucia Čišková.

Prečítajte si ďalšie články na túto tému: