Rínok Rača začal novú etapu predaja bytov v budove B2. Keď ju skončí, 75 percent bytov projektu bude poznať svojho majiteľa. Informoval o tom PR hovorca projektu Ľudovít Tóth. Z celkového počtu 474 nových bytov sa predalo už 287.


Teraz sa predáva ďalších 84 bytových jednotiek s rozlohou od 33 do 103 metrov štvorcových. Momentálne sú v predaji byty v objektoch B2 (5 poschodový dom), A1 (12 poschodový dom), C3 (6 poschodový dom) a D2 (7 poschodový dom). Domy B1, C1, C2 sú už vypredané.

Priemerná predajná cena bytov v Rínku, ktoré sú dnes v predaji, je 281-tisíc eur vrátane dane. Priemerná rozloha je 63 metrov štvorcových.

„Začali sme s kolaudáciou infraštruktúry projektu, dokončujeme skelety budov A1 a D1. Objekty B1, B2, C1, C2 sú dokončené, niekde osádzame okná, inde pripravujeme realizáciu fasády,“ konštatuje konateľ Rínku Rača Martin Šimurda.

Rínok Rača bude tvoriť šesť obytných a tri polyfunkčné domy s bývaním. Z toho je päť samostatných objektov postavených na podzemných garážach, ktoré ponúkajú 835 parkovacích miest. Súčasťou projektu bude aj materská škola či obchodné prevádzky. Mal by byť dokončený koncom roka 2024.

Prečítajte si ďalšie články na túto tému: