Investičná platforma 365.fintech, ktorá patrí pod 365.bank, investuje do spoločnosti InvestSuite. Tá celosvetovo poskytuje finančným inštitúciám cloudové a plne digitálne riešenia v oblasti investovania, správy majetku a poradenstva. Výška investície predstavuje 200-tisíc eur.


“Som rád, že sa nám podarilo uzavrieť spoluprácu práve so spoločnosťou InvestSuite. Vo svete totiž sledujeme narastajúci dopyt po inovatívnych riešeniach v oblasti dlhodobej správy majetku a finančného well-beingu klienta. Z pohľadu investora preto prinášajú perspektívu ďalšieho rastu a zhodnotenia. Každý projekt, do ktorého 365.fintech investuje, vytvára tiež potenciál pre jeho neskoršie využitie v rámci nášho bankového ekosystému,“ povedal Tomáš Vyšný, investor v 365.fintech.

365.fintech investuje do perspektívnych fintech, big data a business intelligence spoločností. Jeho cieľom je participovať na zdieľaní know-how a skúseností z oblasti technológií, ktoré sú súčasťou transformácie bankového a finančného sektora.