Poštová banka vymenovala do pozície novej výkonnej riaditeľky Melindu Burdanovú. Vďaka nej chce posilniť svoj záber na regióny.

Nástup M. Burdanovej na pozíciu výkonnej riaditeľky Poštovej banky súvisí s tranformáciou spoločnosti, keď hlavnou bankou sa od júla stane 365.bank a Poštová banka bude jej odštepným závodom. Tieto dve značky si tak vymenia svoje pozície.

M. Burdanová pracuje v bankovom sektore viac ako 16 rokov. V Poštovej banke, kam nastúpila v roku 2016, prešla viacerými vedúcimi pozíciami. Začínala ako vedúca Oddelenia úverov, neskôr pôsobila na pozícii riaditeľky Odboru produktov, kde bola zodpovedná za produktovú ponuku Poštovej banky v oblasti úverov, bežných účtov, depozitných produktov a platobných kariet.

„Našou ambíciou je stať sa bankou prvej voľby pre klientov v regiónoch, kde chceme osloviť aj mladšie ročníky. Potenciál na to máme veľký, keďže vďaka širokej distribučnej sieti na približne 1 500 poštách budeme aj naďalej najdostupnejšou bankou na Slovensku,“ vraví M. Burdanová.